2009. október 9., péntek

POLE POZICÍÓBAN A BOVI MOTORSPORT A BROKERNET SILVER STINGGEL

Talmácsi Gábort is soraiban tudó Bovi Motorsport remekelt a 12 órás verseny időmérőjén és az egész mezőnyt maguk mögé utasítva több mint egy másodperces előnnyel megszerezték az első rajtkockát. Mind a négy versenyző futott mért kört. Közülük Rácz István volt a leggyorsabb és 1.50.416-os köridővel pole pozíciót szerzett csapatának. Talmácsi Gábor legjobb körideje 1.55.2 volt, amit folyamatosan tudott tartani és nem szabad megfeledkezni arról, hogy a megbízhatóság is sokat számít majd ezen a verseny. 19.30 és 21.30 óra között kerül megrendezésre az éjszakai szabadedzés, majd holnap a bemelegítő edzést követően 10.00 órakor startol a 39 csapatból álló mezőny.

Talmácsi Gábor: "Nagyon jó érzés, hogy holnap a mi csapatunk kezdheti az élről a versenyt. Ahogy a másik 3 pilóta, úgy én is jó formában érzem magam, az autó is tökéletes, verseny kész állapotban és mindannyian jól ismerjük a pályát. Bár holnapra esőt mondanak, de akár esik, akár fúj odatesszük magunkat és remélem jó eredménnyel zárjuk a versenyt."